Přijďte si zažít zlomek atmosféry Fashion Eventu Dotek a podpořte během Růžového října Alianci žen s rakovinou prsu.

Ve středu 11. října 2023 se ve Zlíně uskuteční kulturní akce Inside of Dotek, kterou pořádá studentstvo Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Celý program se koná v 5. patře ve 44. budově zlínského areálu Svit, která se otevře úderem 16. hodiny. Hlavním bodem je odhalení tématu 12. ročníku Fashion Eventu Dotek, který se koná v březnu příštího roku.

Můžete se těšit na performativní vystoupení umělce a teoretika nových médií PXS, ale také na uměleckou instalaci, která bude k vidění na místě.
FASHION EVENT DOTEK ODHALÍ TÉMA 12. ROČNÍKU
Nenechte si ujít panelovou diskuzi komunitního rádia Obscura, týkající se tvorby hudby pro módní přehlídky, a pop-up secondhand studentky ateliéru Design oděvu. Zároveň 5 % z částky vybrané prodejem oblečení poputuje organizaci Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s, kterou Dotek podporoval již v minulosti.

Svůj večer můžete následně zakončit na afterparty, kde se představí řada hudebníků, například umělec a producent Rainer, který se věnuje elektronické hudbě se zvukem analogu. Aby vám neunikly žádné informace nezapomeňte sledovat Facebookovou událost.

PROGRAM
16:00 zahájení akce, otevření pop- up second handu
16:15 odhalení tématu
16:30-17:15 vystoupení performativního umělce PXS
17:30-19:00 panelová diskuze na téma propojení hudby a módy
19:00-1:30 afterparty

SLEDUJTE FASHION EVENT DOTEK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
Instagram: https://www.instagram.com/fashioneventdotek/
Facebook: https://www.facebook.com/FashionEventDotek