Divadlo BRAVO! v čele s předním tuzemským novocirkusovým souborem Losers Cirque Company od konce května do července rozšiřuje působiště na Klášter sv. Anežky České. V úchvatných gotických zahradách v srdci Prahy vytvoří společně s dalšími soubory letní scénu nového cirkusu, pantomimy a akrobacie. Nezůstane ale pouze u ní. Lůzři pro diváky připravují unikátní projekt, který na české scéně nemá obdoby – akrobatický muzikál nese název NEBESA. Nezmeškejte slavnostní premiéru, která proběhne v pondělí 30. května a také v úterý 31. května. Muzikál budete mít dále možnost zhlédnout v průběhu letní scény Divadla BRAVO!. Vstupenky jsou již v prodeji a naleznete je na portálu www.goout.net.

Lůzři, pro něž je divadlo BRAVO! domovskou scénou, oživí díky spolupráci s Národní galerií Praha historické gotické zahrady svou precizní akrobacií už potřetí. Hlavním hitem letní scény bude originální akrobatický muzikál s názvem NEBESA, který vznikl jedinečným spojením tří souborů. Losers Cirque Company dodají dechberoucí akrobacii, 420PEOPLE zajistí dokonalý zážitek z taneční choreografie a Maranatha Gospel Choir představení povznesou na zcela novou úroveň zpěvem a hudbou. V hlavní roli se představí legendární Jiří Korn, jakožto šéf nebeského korporátu, v alternaci s vynikajícím Petrem Jeništou. Muzikál bude uvedený výhradně v anglickém jazyce, ale nemusíte se bát, představení je doplněno doprovodnými českými vysvětlivkami.

NEBESA vyprávějí příběh strážného anděla, který své ušlechtilé poslání odmítá vnímat pouze jako každodenní nudnou rutinu. Poté, co se zamiluje do „obyčejného smrtelníka”, se rozhodne vzepřít pravidlům nebeského korporátu. Rozpoutá tak řadu událostí, které obrátí dění na nebi i na zemi vzhůru nohama.

Neobyčejné melodie, které v muzikálu uslyšíte tvoří gospelové písně amerického skladatele a zpěváka Briana Fentresse. Známý skladatel je napsal přímo pro Marantha Gospel Choir, a tak se milovníci hudby mohou těšit na nezapomenutelný zážitek. Samotní zpěváci, a dokonce i hudebníci si vyzkouší i herecké a akrobatické polohy. Pro mnohé z nich to znamená výstup ze své komfortní zóny, ale také výzvu, ke které se postavili čelem. Choreografii vytvořil Václav Kuneš z 420PEOPLE, režie projektu se ujal Petr Horníček z Losers Cirque Company a dramaturgie Matěj Randár.

Výsledek této jedinečné spolupráce, která na české scéně nemá obdoby, by vám rozhodně neměl uniknout. Přijďte i vy zažít dechberoucí atmosféru do historických zahrad Kláštera sv. Anežky České, kde bude probíhat od konce května do konce července pestrý program letní scény Divadla BRAVO! Vstupenky nejen na muzikál NEBESA, ale i na pohádky, pohybové workshopy, koncerty, a novocirkusová představení zakoupíte v systému GoOut. Kompletní program je dostupný na www.divadlobravo.cz/letni-scena