Unikněte na jeden večer předvánočnímu shonu a nalaďte se na příjemnou sváteční atmosféru. 21. prosince 2023 se totiž v O2 areně poprvé rozsvítí chrám plný radosti v podobě vánočního koncertu v obsazení více než 130 hudebníků a hvězd české hudební scény napříč žánry. Oblíbené hity přizvaných sólistů a písně neodmyslitelně spjaté se svátečním obdobím zazní v dosud neslyšeném symfonickém hávu. Vánoce v O2 areně vám nadělí sedm hvězdných interpretů – Richarda Krajča, Evu Burešovou, Adama Plachetku, Dashu, Pokáče, Ondřeje Rumla a Kateřinu Marii Tichou – spolu s velkolepým doprovodem Filharmonie Hradec Králové a pěveckým sborem Permoník Karviná. Koncert se uskuteční pod dirigentskou taktovkou Stanislava Vavřínka a celým večerem bude provázet Libor Bouček.

Písně neodmyslitelně spjaté jak se svátečním obdobím, tak i s vybranými umělci, zazní v podání umělecky všestranného Richarda Krajča nebo operního pěvce Adama Plachetky, který je doma na jevišti u nás, stejně jako na těch nejslavnějších po celém světě. Představí se sólový zpěvák i obsazovaný muzikálový herec Ondřej Ruml či písničkář Pokáč, který poprvé vymění svou kytaru za více než stotřicetičlenný hudební doprovod. Zazpívá také oblíbená zpěvačka známá i díky hereckým rolím Eva Burešová a držitelka ceny Thálie a unikátního hlasu Dasha. Dámské trio uzavírá písničkářka Kateřina Marie Tichá, Objev roku 2020 podle Cen Anděl. K hvězdné sedmičce sólových interpretů se na pódiu přidá sedmdesát hudebníků Filharmonie Hradec Králové a šedesát sedm členů pěveckého sboru Permoník Karviná. Jména jako aranžér Jan Lstibůrek nebo dirigent Stanislav Vavřínek slibují jedno z nejlepších uměleckých spojení populární a symfonické hudby.

Přijďte si užít předvánoční chvíle v doprovodu svých blízkých. Vyrazte 21. prosince do pražské O2 areny a nechte se unášet známými hity i koledami v nevšedním hudebním pojetí. Vstupenky zakoupíte v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací naleznete na stránkách www.vanocevarene.cz, Facebooku i Instagramu.