Poprvé v rámci sousedských slavností Zažít město jinak ožije velká část Smetanova nábřeží, a to přímo před domy č. 2–⁠6. V sobotu 16. září se zde na jednom místě potká zábava, design, umění, hudba a výborné jídlo i pití. Přijďte s námi hodit Smetanovo nábřeží do gala a oslavte 18. narozeniny sousedských slavností!
Těšit se můžete na zmrzlinu a slané tapas od SmetanaQ Café & Bistro, skvělé naturální víno zajistí Café Slavia a osvěžující drinky pro vás namíchá Klub Famu.

Díky Hvězdnému bazaru si budete moct pořídit něco hezkého na sebe a zároveň tím podpořit dobrou věc. To vše za hudebního doprovodu těch nejlepších pražských buskerů. Ve SmetanaQ Gallery se v rámci výstavy Petra Nikla budete moct nechat vtáhnout do tajů hry s camerou obscurou.

Speciálním vrcholem dne bude unikátní módní přehlídka designérů ze SmetanaQ Showroomu ve spolupráci s ŽIVOTem 90. V krásném mezigeneračním propojení odprezentují senioři a seniorky současnou lokální designérskou scénu přímo na nábřeží v rámci přehlídky SLADKÝCH 90.
A svůj večer můžete zakončit ve dvoře SmetanaQ promítáním studentských filmů a na následné afterparty SEEYA THERE by Seeya Creative.

Kompletní program najdete již brzy na Facebookové události!