Oblíbená místní kapela se rozhodla zahrát na podporu tornádem zasažené jižní Moravy. Přispět na pomoc obcím postiženým tornádem můžete i vy! Přijďte si poslechnout multižánrovou alternativní „zábavovku“, která rozproudí vaše těla nejen známými vály, ale i odlišnými peckami, které utkví v paměti. Romantika, nářez, stesk i disko, to vše je PVP – známé i neznámé písně s předpírkou.

„Rozhodli jsme se, že koncert pojme benefičně, protože to, co se stalo na Moravě, nemá obdoby. Doražte a podpořte nás i statečné Moraváky,“ zve na akci zpěvačka Mgr. Michaela Mužíková.

„Muzikanti a zpěváci určitého ražení a nastavení, jako jsou všichni z kapely Paní věší prádlo, jakmile se dozvědí, že se stala taková věc, hned jednají, protože je to způsob, jak pomoci, někde zahrát bez nároku na honorář a dát výtěžek a my jsme opravdu rádi, že můžeme pomoci poskytnutím zázemí a prostor, kde se akce může uskutečnit. Klobouk dolů před všemi, kteří pomáhají v rámci svých možností, ať už přímo na místě nebo zasláním třeba DMS,“ uvádí kurátorka akce Alena Zavoralová z poličského muzea.
Koncert se koná již tuto sobotu 10. července od 19.00 hodin na zahradě poličského muzea. Vstupné je dobrovolné a výtěžek bude poslán na podporu Charity ČR a poputuje na pomoc obyvatelům postižených oblastí.

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín