Už tuto středu, 22. září, se můžou zákazníci outletu vybavit trendy outletovým oblečením do podzimních plískanic s výhodnou dodatečnou slevou. Je tady poslední Superstředa v tomto roce.

Během ní přibude k již garantované slevě 30 % u více než třech desítek značek ještě dodatečná sleva či množstevní akce. Zákazníci se tak mohou těšit ve většině zdejších obchodů na slevy navíc na celý či vybraný sortiment, množstevní slevy a mnoho dalšího.

Jak již bývá během Superstřed zvykem, zapojené obchody a zboží na stojanech je přehledně označeno nálepkou Superstředa, takže je lze snadno rozpoznat. Patří mezi ně například oblíbené značky Adidas, Alpine Pro, Calzedonia, Fade (s žádanými značkami Calvin Klein a Guess), Fann Parfumerie, Klenoty Aurum, Sam 73 nebo s.Oliver a další…

Vedle stylového oblečení a sezónního zboží se této Superstředy zapojily také obchody, které pomohou zákazníkům chystat dárky k blížícím se Vánocům. Ať v podobě krásného šperku, pánských hodinek nebo třeba luxusního parfému za výhodnou cenu… Během zářijové Superstředy si zákazníci outletu mohou i toto zboží nakoupit tak výhodně, jak je to jen možné.