Pořádná dávka skvělé hudby pod širým nebem, krásné zámecké prostředí, pohodová atmosféra... Co víc dodávat ke koncertu jednoho z nejlepších českých zpěváků s 18 členným big bandem za zády.
B Side Band založil na jaře roku 2006 trumpetista a band leader Josef Buchta. Je sestaven z 18 špičkových instrumentalistů a během svého postupného vzestupu si vytvořil silnou tradici a pevnou základnu příznivců. Repertoár kapely je podřízen především snaze vytvořit moderní a barevný bigbandový zvuk, vtáhnout posluchače do děje energií a efektními aranžmá. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších hudebních těles svého žánru a začíná rozšiřovat svoje pole působnosti na zahraniční podia.
Akce se koná 20.6.2019 na zámku ve Žďáru nad Sázavou na Pivovarském nádvoří-pod širým nebem (vstup přes recepci Muzea nové generace – od barokního mostu).
Lístky můžete kupovat online nebo na recepci Muzea nové generace (z technických důvodů půjdou platby zatím jen v hotovosti).

Loading...
Vojtěch Dyk & B-Side bandVojtěch Dyk & B-Side bandVojtěch Dyk & B-Side bandVojtěch Dyk & B-Side bandVojtěch Dyk & B-Side bandVojtěch Dyk & B-Side band