Jedinečná příležitost zúčastnit se pedagogického workshopu, kde budete mít možnost blíže se seznámit s unikátní výukovou metodou Timbalooloo Orana Etkina, izraelsko-amerického jazzmana, pedagoga a držitele Grammy.

Oran s metodou Timbalooloo navštívil téměř všechny kouty světa. Za pět let svých návštěv v ČR oslovil už tisíce dětí. Letos máte poprvé možnost se blíže seznámit s Oranovou metodou Timbalooloo. Přichystali jsme pro vás speciální workshop, který je vhodný pro všechny, kteří chtějí kreativně pracovat s dětmi.

Oran pracuje s dětmi velmi intuitivním způsobem. Děti se přirozeně učí přijímat hudbu a posléze na ni i samy dokáží dobře reagovat. Díky této metodě se učí nejen naslouchat, ale i výborně zpracovat základní hudební teorie – například teorie rytmizace.

Oran vychází z předpokladu, že hudbu je možné učit skrze příběhy, prožívání emocí, čili velmi podobně jako se děti učí svou mateřštinu. Proto je tato metoda vhodná pro práci s dětmi již od dvou let.

Účastník workshopu bude seznámen se základními principy metody Timbalooloo. Po jeho absolvování je bude schopen implementovat do své výuky a do průběhu celého školního dne.

Workshop je primárně určen pro učitele hudební výchovy, ale není to podmínkou, poněvadž jak Oran říká: „Hudba je přirozeně v každém z nás!“

Kapacita workshopu je omezena, proto si, prosím, neváhejte zajistit své vstupenky. Předpokládaná doba trvání workshopu je 1 hodina. Hravosti a radosti zdar!

VSTUPENKY
Předprodej v síti GoOut za 400 Kč ➡ https://goout.net/cs/listky/oran-etkin-workshop-pro-pedagogy/sfdc/
Na místě poté za 500 Kč.

VÍCE INFORMACÍ
http://www.mladiladijazz.cz/detem
http://timbalooloo.com/about/

Workshop je součástí festivalu Mladí ladí jazz 2018.

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín