Koncertní série EuroConnections pravidelně do pražského Paláce Akropolis přiváží nová jména z celé Evropy. Ve čtvrtek 21. února se představí nejrychlejší pianista světa Lubomyr Melnyk, který pro velký zájem přidal druhý odpolední koncert. V pondělí 25. února předvedou belgičtí symfonici Echo Collective orchestrální verzi alba Amnesiac skupiny Radiohead. V neděli 26. května přiveze kultovní kyjevské divadelně-hudební uskupení Dakha Brakha svůj vlastní žánr etnochaos. Předprodej probíhá v sítí GoOut a na pokladně Paláce Akropolis.

Echo Collective (25. února 2019, Palác Akropolis)
Skupina belgických hudebníků Echo Collective se představí v České republice úplně poprvé a to s projektem Amnesiac, ve kterém přepracovali slavné stejnojmenné album kapely Radiohead do orchestrální podoby. Echo Collective učí posluchače přistupovat k hudbě bez předsudků, které s sebou nesou žánrová vymezení. Zároveň ale k originálům, které přenášejí do svého světa, přistupují se vší vážností. Jejich prvním počinem bylo živé orchestrální provedení desky blackmetalových legend Burzum nazvané Daobi Baldrs. Britské synthpopové duo Erasure si je přizvalo k předělávce své zatím poslední desky World Be Gone. Zatím posledním velkým počinem skupiny je právě loňské album Echo Collective Plays Amnesiac, které se pražským posluchačům představí 25. února v Paláci Akropolis.

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín