Koncertní série EuroConnections pravidelně do pražského Paláce Akropolis přiváží nová jména z celé Evropy. Ve čtvrtek 21. února se představí nejrychlejší pianista světa Lubomyr Melnyk, který pro velký zájem přidal druhý odpolední koncert. V pondělí 25. února předvedou belgičtí symfonici Echo Collective orchestrální verzi alba Amnesiac skupiny Radiohead. V neděli 26. května přiveze kultovní kyjevské divadelně-hudební uskupení Dakha Brakha svůj vlastní žánr etnochaos. Předprodej probíhá v sítí GoOut a na pokladně Paláce Akropolis.

Lubomyr Melnyk (21. února 2019, Palác Akropolis)
Klavírní virtuóz Lubomyr Melnyk se zapsal do povědomí milovníků klavírní hudby svým extrémně rychlým prstokladem. Melnyk je totiž oficiálně nejrychlejším pianistou současnosti: Jeho komplexní notové série se prolínají ve vzájemné rezonanci a navozují téměř hypnotický zážitek. Jeho neortodoxní styl, založený na metodě tzv. kontinuální hudby – "The Art of Continuous Music“ – objevil pro mladší publikum label Erased Tapes, známý jako hudební domov Ólafura Arnaldse či Nilse Frahma. Melnyk přijíždí do Prahy představit své nové album Fallen Trees. Večerní koncert od 20:00 v Paláci Akropolis byl během několika dnů vyprodán, a proto se organizátoři rozhodli přidat ještě odpolední koncert od 15:00, na který je stále možné zakoupit vstupenky v předprodeji GoOut.Více informací na www.palacakropolis.cz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EuroConnections
V rámci EuroConnections se na pódiu Paláce Akropolis objevují již od roku 1998 nezaměnitelné kapely současné evropské hudební scény napříč žánry.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt pro média: Eliška Míkovcová, + 420 606 77 44 35, eliska.mikovcova@kulturnipr.cz

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín