Již 23. - 24. 11. 2019 se na vás těšíme na tradiční Výstavě Ezotera, která se uskuteční v Hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 - Nusle (cca 150 m od metra C - Pražského povstání).

Pestrý program opět nabídne pestrou paletu témat a osobností.

Těšit se můžete například na fenomenálního hlasového improvizátora Patrika Kee, terapeuty reflexní terapie Beátu a Julia Pataky nebo Věru Várady - astroložku a dlouholetou přispěvatelku měsíčníku Regenerace, která vám poví, Jaký bude rok 2020.

Velmi se také těšíme a srdečně vás zveme na jedinečný koncert pana Mgr. Jana Franka Inspirovaná hudba. Pan Frank si pro vás také připravil zajímavou přednášku na téma Vliv okamžiku narození na medicínu budoucnosti.

V bohatém programu byste neměli přehlédnout např. téma Ajurvéda - cesta dlouhověkosti, s nímž se na vás těší pan Ing. Adolf Inneman. Co přinese Jupiter pro rok 2020 vám přiblíží astroložka Martina Boháčová. Jak efektivně řešit těžké životní situace vám přiblíží terapeutka a lektorka Judita Peschlová.

Dalšími zajímavými tématy jsou např.: Důležité kroky k uzdravení Vnitřního dítěte, Tvoření láskyplných vztahů, Síla Kundaliní jógy, Prokrastinace nebo Posvátný tanec pro ženy.

Část nedělního programu tvoří blok zajímavých témat spolupracovníků Příznaků transformace z. s. Těšíme se na setkání s Ondřejem a Avou Brožovými, Jiřím Lexou, Simonou Hojdysz a Jitkou Bártovou .

Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), najdete zde zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.

Ve výstavním prostoru je zastoupeno nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetika, knihy, věci pro domácnost, obrazy, vykuřovadla, a mnohé další, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Přijďte si odpočinout a načerpat inspiraci - vždyť Vánoce jsou již těsně za dveřmi.

Rozhodně si na své přijde i váš žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou, bezlepkovou či raw stravou. Vařit pro vás bude restaurace Srdcovka.

Výstavní část je bezbariérová. Přednášková část je z části také bezbariérová. Pro bližší info volejte, nebo pište.

Místo má výbornou dopravní dostupnost. Je cca 150 m od metra C - Pražského povstání.

Vstupné na přednášky je celodenní 165 Kč, do výstavní části je vstup ZDARMA.

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

Loading...
Výstava Ezotera 23.-24.11.2019