Můžete se těšit např. na setkání s oblíbenou českou herečkou Ljubou Skořepovou, dále nás navštíví Milan Calábek, Beáta a Julius Patakyovi, Mgr. Jiří Čehovský, Ing. Adolf Inneman, Renata Lopourová, a mnoho dalších.

Ze zahraničních lektorů za zmínku stojí určitě přednáška Štefana Zakuťanského (Slovensko), který se sám po 10 letech vážných zdravotních problému vyléčil. Trpěl chronickými bolestmi zad a poté, co mu mu lékaři ani léčitelé nedokázali pomoci, začal studovat medicínu jako samouk. Objevil samoléčebný pud, který je zakódovaný v genech každého živočicha a učí lidi, jak si mohou sami doma masážemi pomoci při různých bolestech. V rámci výstavy bude návštěvníkům k dispozici po oba dva dny jeho BEZPLATNÁ PORADNA.

Součástí výstavy jsou již tradičně DNY s MAKROBIOTIKOU, kde Vás čekají tématické přednášky, makrobiotické občerstvení a různé ochutnávky.

Můžete zde zakoupit např. šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a mnoho dalšího. Součástí prodejní výstavy jsou i poradny alternativní a klasické medicíny, kde oceníte hlavně osobní přístup našich poradců. Najdete zde výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, masáže, čtení z ruky, astrologii, frekvenční terapii…

Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost - Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání., výstup do ulice Lomnického. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. V areálu najdete i občerstvení s nabídkou makrobiotické a vegetariánské stravy. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.ezotera.cz/ano, info: 608 377 573, ano@ezotera.cz.