Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha přichází společně s muzeum čokolády Choco-Story Praha se speciální nabídkou. Tuto sobotu 9. 6. nabídnou každému návštěvníkovi v čase od 19:00 do 23:00 hodin možnost zakoupit výhodnou vstupenku za 335Kč do obou muzeí zároveň.

Přijďte v sobotu 9. 6. do Celetné 15 nebo Celetné 10 a využijte této speciální nabídky. V muzeu Grévin na vás čeká kromě interaktivní výstavy Zlaté časy českého hokeje, kde si můžete zastřílet na Dominátora, také bezmála 80 českých i světových osobností z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu v originálním scénografickém ztvárnění. Figurín se můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet se svými přáteli nebo si můžete vytvořit na počítači vlastní voskovou figurínu ve 3D.

Vše, co jste si kdy přáli vědět o čokoládě se navíc dozvíte v muzeu Choco-Story Praha, kde se ponoříte do vzrušujícího světa čokolády a za pomoci všech smyslů se vydáte na cestu časem. Bude to požitek nejen pro vaše oči, ale i nos a chuť. Expozice muzea seznamuje návštěvníky s historií kakaa a čokolády od doby bájných Aztéků až do současnosti. Dozvíte se o kakaovníku a jeho pěstování, jak čokoláda dorazila do Evropy a českých zemí, proč byla dříve považována za lék a mnoho dalšího.

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín