Letní Plzeň totiž již potřetí roztančí AraFest - festival romské kultury, který v pořádá organizace AraArt. Pro návštěvníky je od čtvrtka 4. července až do soboty 6. července připraven bohatý program plný hudby, tance a pestrobarevných zážitků. Těšit se můžete na vystoupení kapely Kale, Davida Krause, Gipsy Brothers a mnoha dalších. Vstup je i tentokrát zdarma.

Festival ve čtvrtek zahájí vernisáž výstavy s názvem FUTUROMA, která se zaměřuje na propojování mladých talentů se zkušenými mentory a zaobírá se palčivými tématy dneška. Opravdu je skutečnost, že většina současných elit pochází z jednoho etnika, normální? Odpověď možná poskytne právě tato výstava fotografií, která vznikla při příležitosti Mezinárodního dne Romů a jejím uměleckým garantem je Jan Mihaliček.

Páteční odpoledne bude zasvěceno tanci a muzice. Všichni milovníci pohybu jsou srdečně zváni na taneční workshop, který se uskuteční U Branky od 16:00 hod. pod vedením skupiny Salut Roma a Veroniky a Ireny Kačových. Na Mlýnské strouze si
mohou návštěvníci přijít poslechnout Gypsy Jazz v podání Marty Balážové Tibora Židy. Veselí vyvrcholí ve 20:00 hod. v Zach’s Pubu, který rozproudí David Kraus společně s Gypsy Brothers.

AraFest se s Plzní rozloučí v sobotu koncertem pod širým nebem. Těšit se můžete na Martinu Balogovou, Kale a Gitanu, formaci Lače Manuša nebo Kratejl Band. Začínáme U Branky v 16:00 hod.

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín