Vážení příznivci španělské a latinskoamerické kultury, také letos pro vás připravil festival Ibérica širokou nabídku tvůrčích dílen, tentokrát ve spolupráci se Střediskem volného času Lužánky. Po intenzívních a emocemi naplněných tvůrčích dílnách tak budete mít možnost relaxace v nejhezčím (a nejstarším) brněnském parku. Mezi lektory kurzů přivítáme letos poprvé flamenkovou legendu charismatickou tanečnici La Tati patřící do generace Paca de Lucíi, Antonia Gadese či Camaróna.

Ani letos nebudou chybět oblíbení lektoři předchozích ročníků jako Virginia Delgado, Mateo Gallíto, Morenito de Triana, Petra Šťastná, Alvaro Vargas, Zuzana Čorejová a další.
Tvůrčí dílny Ibérica 2016 nabídnou tradičně i výuku flamenkové kytary. Do tajů tohoto fascinujícího nástroje pomůže nahlédnout účastníkům kurzu mírně pokročilých přední středoevropský kytarista Stano Kohutek alias Morenito. Účastníci kurzu pokročilých budou mít letos ojedinělou možnost výuky u dvou lektorů. O kurz se totiž podělí Morenito de Triana se svým sevillským kolegou Eduardem Trassierrou, který je jednou z hvězd letošního festivalu.

Přehled tvůrčích dílen a možnost registrace najdete níže. Akreditace účastníků proběhne 30. 6. 2016 v SVČ Lužánky.

Těšíme se na společné setkání při iberoamerické muzice a tanci!

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín