Předprodej exkluzivně v síti TICKETPRO (www.ticketpro.cz)

Jedno z nejžádanějších hudebních představení letošního roku „Michal Horáček: Mezi námi\" míří v dubnu 2014 do Brna. Písně oceňovaného textaře Michala Horáčka rozezní prostory Sono Music Clubu, společenského sálu ve futuristicky vyhlížející multifunkční stavbě nazývané Sonocentrum, která vyrostla na ulici Veveří v Žabovřeskách vedle administrativního centra Platinium a kde kromě zmíněného společenského sálu s vynikající akustikou bude také hotel a restaurace. Recitál se uskuteční 14.4.2014 od 19,30 hodin a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová. Doprovodí je kvartet Mateje Benka.Muž, který uspěl v mnoha oblastech veřejného života, se vám osobně představí spolu se svými hosty v hudebním pořadu s vyprávěním o své tvorbě a s písněmi, které spoluvytvářel. Projekt je vůbec prvním recitálem jeho písní, kterého se účastní jako vystupující.

Celý večer je rozvržen na tři části. V jedné představí autor textů spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a ve třetí svůj poslední ucelený autorský projekt Český kalendář.

Vstupenky na recitál Mezi námi můžete zakoupit v síti Ticketpro od 350,-.

Info: www.brnokoncert.cz, 541 240 623

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín