Projděte se s významnými českými i světovými umělci staletími hudby, v níž se zrcadlí svět, ve kterém žijeme. Stejně jako se ve vodě odráží obraz naší krajiny, odráží se v hudbě naše duše. Máte-li zájem, vydejte se s námi na cestu staletími prostřednictvím čtyř neopakovatelných vystoupení.

Každý držitel abonmá dostane na posledním vánočním koncertě jako dárek lahev Cideru z letošní sklizně jablek ze zámeckého jabloňového sadu.

Rádi vám také připravíme dárkový poukaz na abonmá s věnováním podle přání.


Program abonmá
23. 10. 2022
od 18.00
Narozeninový koncert Janáčkova kvarteta
Koncert k výročí založení Československé republiky zahraje nejlepší moravské kvarteto, které právě v říjnu tohoto roku samo oslaví 75. výročí vzniku. Hned dvojitý důvod k oslavě při poslechu krásné hudby.

Místo konání: Prelatura

13. 11. 2022
od 18.00
Renata a Igor Ardaševovi – Bedřich Smetana – Má vlast
Má vlast, jak ji neznáte – pro dvacet prstů. Nejpopulárnější dílo české romantické hudební literatury se dočkalo bezprostředně po dokončení úpravy pro čtyřruční klavír.

Místo konání: Freskové sály

4. 12. 2022
od 16.00
Pěvecký sbor Gaudeamus Brno
Smíšený pěvecký sbor působící dříve jako oficiální sbor Masarykovy univerzity v Brně přiveze vánoční repertoár, během kterého si budeme moci jistě i sami zazpívat.

Místo konání: Prelatura

18. 12. 2022
od 18.00
Vánoční koncert pro harfu
Simona Voříšková – harfa
Zlatá adventní neděle v podání královského hudebního nástroje – harfy v podání absolventky pražské konzervatoře Simony Voříškové.

Místo konání: Freskové sály

Loading...
Koncertní abonmá podzim 2022Koncertní abonmá podzim 2022