Mezinárodní festival Mladí ladí jazz již podeváté přiváží to nejlepší ze současného světového jazzu do České republiky a slibuje duben plný hudby. Letošní ročník, stejně jako ty předchozí, nezůstane pouze v Praze, ale zamíří i do regionů. V pátek 27. dubna roztančí České Budějovice koncert newyorského jazzmana a držitele ceny Grammy, Orana Etkina. Ten v rámci festivalu vystoupí v jedinečné spolupráci s českými a slovenskými hudebníky. Více informací na www.mladiladijazz.cz.

Oran Etkin je špičkový newyorský jazzman a vynikající klarinetista, který se mimo koncertování věnuje i pedagogické činnosti. Do své energické jazzové tvorby absorbuje hudební vlivy z Afriky, Dálného východu, Evropy či Izraele, odkud pochází. V Českých Budějovicích se představí ve formaci Oran Etkin & The CZ/SK Band. Na projektu se participují čeští a slovenští hudebníci včetně romských muzikantů, k jejichž hudbě má Oran blízký vztah a do projektu se silně odráží. Vznikne tak multikulturní a mezinárodní hudební setkání za doprovodu klarinetu, bicích, akordeonu, kontrabasu, houslí a cimbálu. Česko-slovenskou spoluprací na projektu vedeným tímto izraelsko-americkým jazzmanem festival zároveň slaví 100 let od založení Československé republiky. V pátek 27. dubna vystoupí ve studiovém sálu Českého rozhlasu v Českých Budějovicích Oran Etkin na klarinet, Dušan Černák na bicí, Roman (Kupčík) Horváth na akordeon, Miloš Klápště na basu, Tibor Žida na kytaru a Michal Grombřík na cimbál.

27.4. 2018 – Oran Etkin (US) & The CZ/SK Band / Studiový sál Českého rozhlasu, České Budějovice

Více informací na http://www.mladiladijazz.cz.
Předprodej vstupenek na GoOut: https://goout.net/cs/festivaly/mladi-ladi-jazz-2018/pnfrc/

Pro mladé do 26 let je prvních 20 vstupenek na každý koncert za speciální cenu 111 Kč.


Více informací o programu i festivalu naleznete na webu www.mladiladijazz.cz nebo na Facebooku Mladí ladí jazz.


Partneři festivalu: Magistrát hlavního města Prahy, Ministerstvo kultury ČR, Kytary.cz, Velvyslanectví USA, Valdemar Grešík – Natura, Hotel President, Seicha, Rakouské kulturní fórum, Modrý anděl, Magistrát města Brna, Česko-německý fond budoucnosti, Městská část Praha 3, British Council, Brno střed, Dopravní podnik hl. m. Prahy, Studio Svárov

Mediální partneři festivalu: Český rozhlas Vltava, Radio 1, Český rozhlas Jazz, Radio Wave, Full Moon Magazine, Respekt, musicweb.cz


PR a tiskový servis:
Eliška Míkovcová, e: eliska.mikovcova@nerudnyfest.cz, t: +420 606 774 435

Reklama

Akce obchodníků na jednom místě, akční letáky českých řetězců.
Z nakoupených surovin si můžete uvařit dle postupů recepty Ládi Hrušky.
Ověřte si partnera jestli nemá pochybnou minulost. Ověření je zdarma.
Autodíly MJAUTO
Levné clip in vlasy a příčesky do vlasů.
Internetová galerie ArtBohemia nabízí prodej grafických děl.
Elegantní a kvalitní kabelky za skvělé ceny pro mladé slečny, paní a babičky
Kojenecké oblečení a kojenecké potřeby v eshopu Limpopo.cz. Kvalitní kojenecké zboží s nejlevnější dopravou a osobním odběrem v Trutnově.
Servis notebooků Zlín
Posilovna Zlín
Notebook servis Zlín
Natáčení hudebních videoklipů
Zateplení domu Zlín