Akce v Czech republicx
Akce v Prahax
Akce v kategorii Hudbax
Akce konané v měsíci Listopad 2016x

IVAN AUDES QUARTET

Výborné seskupení s vlastním repertoárem i jazzovými standardy a speciálním hostem. Jazzové standardy i originální tvorba v podání tuzemského seskupení Ivana Audese. Úžasná kombinace piana, saxofonu, kontrabasu a bicích. Čeká Vás svěží a pohodový jazz mnoha poloh, který se jen tak neomrzí. Band je oblíbený v celé střední Evropě a v Redutě patří k oblíbeným hostům.

Jessy Lanza (CAN) + Olga Bell (US)

Naposled u nás hrála před 2 lety ve stínu krajanů Caribou – letos se Jessy Lanza vrací již jako headliner a s novou, nadšenými reakcemi ověnčenou deskou Oh no, která plně potvrzuje její pozici hvězdy subtilního, ale svébytného popu. Novou nahrávku produkoval Jeremy Greenspan ze spřízněných Junior Boys, výsledkem jsou silné, byť aranžemi obnažené songy s na první poslech rozpoznatelným rukopisem, který přes intenzivní emoce nesklouzává ke klišé...

BOHEMIA BIG BAND

Klasický big band (rytmika, pět saxofonů, čtyři trubky, čtyři trombóny) má ve svém repertoáru spoustu swingové klasiky (Glenn Miller, Count Basie, Benny Goodmann atd.) a často doprovází různé sólisty Karlem Hálou a Evou Pilarovou počínaje a Petrem Hanzlíkem, The Swings a Barborou Řeháčkovou konče. Swingový big band, který Vám nabídne hudbu všech legendárních swingových skladatelů.

JAZZYBIT /RO/

Výtečné rumunské trio, které se nebojí zahrát jazz ve všech jeho barvách a odstínech. JazzyBIT je jednou z nejoriginálnějších kapel poslední dekády - vybroušený zvuk v sobě kombinuje jazz i rock s náznaky blues, latiny i funku. Po několika veleúspěšných vystoupeních na jazzových festivalech po celé Evropě, například na mezinárodním setkání jazzových hudebníků jazzahead!, se z nich stal zavedný a všude oblíbený band.

Young Stage

Mladí umělci z Konzervatoře Jaroslava Ježka budou soupeřit o Vaši přízeň. Reduta nabízí pražské Konzervatoří Jaroslava Ježka nevšední příležitost – nechat mladé talenty jazzové i jiné zahrát si v legendárním klubu a předvést svou uměleckou úroveň. Můžete se těšit na energická a okouzlující vystoupení všech žánrů a nástrojů.

BOHEMIA BIG BAND

Klasický swingový big band plný hvězd. Bohemia Big Band je jedním z nejlepších českých swingových big bandů. Za dobu své existence doprovázel hvězdy takové velikosti, jako jsou Karel Hála či Eva Pilarová. Jejich repertoár se skládá z nejznámějších skladeb swingových velikánů, od Glenna Millera po Bennyho Goodmanna, a žádné vystoupení bandu se neobejde bez šarmu a elegance.

Crystal Fighters (UK)

Tři roky po vyprodaném koncertu v MeetFactory se elektro-folková parta vrací zpět do Prahy. Jedinečný hudební projekt kombinující tradiční folk s taneční hudbou o sobě dal hodně nahlas vědět v roce 2010 vydáním debutového alba Star Love, které okamžitě zabodovalo u posluchačů i hudebních kritiků. Na vydání dvojky s názvem Cave Rave si fanoušci museli počkat další tři roky, které kapela zkrátila spoluprací s britským producentem a DJ Feed Me, z...

LORENZO THOMPSON /USA/ & JAN KOŘÍNEK AND GROOVE

Skutečná bluesová hvězda, též přezdívaná Mr. Blues. Mr. Blues, který nezapadne ani v pravých bluesových pajzlech, ani ve vybraných podnicích. Zpěv Lorenza Thompsona je vysoce ceněn kolegy, kritiky a hlavně diváky, které pravidelně dostává tato mezinárodní hvězda do varu. A aby toho nebylo málo, zazpívá Lorenzo spolu s výtečnou českou kapelou Jana Kořínka GROOVE.

THE BLUES STORY

Připravte se na blues, jak má být - divoké, citlivé a perfektně zahrané. Speciální projekt těch nejlepších pražských bluesmanů. Vydejte se s námi po stopách žánru, který za více než století dobyl srdce nejednoho posluchače. The Blues Story Vám nabízí syrový cit i divoká kytarová sóla, nevšední procítěnost i nejznámější bluesové standardy. Zaručujeme, že si budete připadat jako v pravém chicagském klubu a nebudete chtít, aby večer skončil.

LORENZO THOMPSON /USA/ & JAN KOŘÍNEK AND GROOVE

Tak trochu netradiční je styl Lorenza Thompsona – chicagské hvězdy posledních třiceti let, zpěváka uznávajícího jak klasické blues, tak R&B. Mr. Blues, tak mu přezdívají, a rozhodně je proč. Lorenzův cit pro hudbu je fenomenální, a když ho vidíte na pódiu, buďte si jisti, že Vás čeká skvělá. Hvězdu autentických jazzových pubů skvěle doplní Jan Kořínek se svou kapelou GROOVE. Prožijte i Vy pravé chicagské blues v pohodlí Reduty.

« Předchozí 123456